Webb Konveyörler

Üretim programımızda bulunan zincirli askılı konveyör sistemleri kardan ve I-Beam (Webb) tipi olarak iki gruba ayrılırlar. Bunlar ürünlerin asılarak havadan taşınması esasına dayanan, yüksek sıcaklıklarda çalışabilen, farklı ataşmanlar sayesinde birçok uygulamaya imkan veren konveyör sistemleridir.

Kardan konveyör sistemleri az bakım gerektirmeleri ve düşük işletme maliyetleri sayesinde birçok sektörde sıklıkla tercih edilmektedir. Hafif ve orta ağırlıktaki yüklerin taşınması için ideal çözüm sunan bu sistemler, aynı zamanda düşük maliyetli olmaları ve hassas çalışmaya uygun yapılarıyla da dikkat çekerler. Standart üretimlerimizde YM K30, YM K38 ve YM K45 olmak üzere üç farklı modelimiz bulunmaktadır.

I profil üzerinde yürüyen ve ülkemizde Webb tipi olarak bilinen askılı konveyör sistemleri genellikle ağır yüklerin taşınmasında tercih edilirler. Görece basit ve sağlam yapıları, montaj ve bakımlarının kolay olması bu tip konveyörlerin öne çıkan özellikleri arasındadır. Farklı taşıma kapasitelerine sahip 3”, 4” ve 6” ölçülerdeki modellerin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

 

Ürün Detayları

Taşıma Kapasitesi : Azami 1800 kg/bara
Çalışma Sıcaklığı : 225 °C’ye kadar