Hakkımızda
Firma Hakkında
Hikayemiz ve Misyonumuz

YAKUT MAKİNA kurulduğu 1969 yılından bu yana konveyör sistemlerinin tasarlanması, imalatı, montajı ve satış sonrası destek hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız 50 yılı aşkın tarihi boyunca kaliteyi ön planda tutan anlayışı ve biriken tecrübesi sayesinde “malzeme taşıma” konusunda her zaman lider konumda olmuştur.

Geniş ürün yelpazemiz, deneyimli Ar-Ge ile proje departmanlarımız ve güçlü makine parkurumuz birçok farklı sektöre hitap edebilmemizi sağlamaktadır. Konveyör sistemlerimiz çalışacakları alan ve taşıyacakları malzemelerin özellikleri doğrultusunda tasarlanarak kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilirler. Yüksek kaliteli hammaddelerle fabrikamızda gerçekleştirdiğimiz titiz üretim ve bu üretimin her aşamasını kapsayan kalite kontrolleri sonucunda uzun yıllar boyunca hizmet verecek sistemleri müşterilerimize sunmaktayız.

YAKUT MAKİNA olarak öncelikli amacımız; sahip olduğumuz yüksek kalite seviyesini her zaman daha ileri taşımak ve böylelikle azami müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

0

Yıllık Tecrübe

0

Metre yıllık konveyör üretimi

0

Farklı ülkede çalışan sistemler

H İ Z M E T V E R D İ Ğ İ M İ Z

Başlıca sektörler

otomotiv

Otomotiv

beyazesya

Beyaz Eşya

cam

Cam

textile

Tekstil

Otomotiv sektörü, dünyada en geniş ticaret hacmine sahip endüstrilerin başında gelir. Hem ana üreticiler hem de tedarikçileri için konveyör sistemleri üretimin vazgeçilmez unsurlarındandır.

 

Beyaz eşya endüstrisi, gerek üretimin çeşitli aşamalarında gerekse stok alanlarında konveyör sistemlerini yoğun bir şekilde kullanan sektörlerdendir.

Özellikle son yıllarda giderek daha popüler hale gelen boyalı cam kullanımı bu sektörün konveyör sistemlerine olan taleplerini arttırmıştır.

Konveyör sistemleri tekstil sektöründe kimyasal uygulamalarında ve uygulanan kimyasalların kurutulmasında kullanılmaktadır.