Firma Hakkında

Hikayemiz ve
Misyonumuz

YAKUT MAKİNA kurulduğu 1969 yılından bu yana konveyör sistemlerinin tasarlanması, imalatı, montajı ve satış sonrası destek hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız 50 yılı aşkın tarihi boyunca kaliteyi ön planda tutan anlayışı ve biriken tecrübesi sayesinde “malzeme taşıma” konusunda her zaman lider konumda olmuştur.

Geniş ürün yelpazemiz, deneyimli Ar-Ge ile proje departmanlarımız ve güçlü makine parkurumuz birçok farklı sektöre hitap edebilmemizi sağlamaktadır. Konveyör sistemlerimiz çalışacakları alan ve taşıyacakları malzemelerin özellikleri doğrultusunda tasarlanarak kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilirler. Yüksek kaliteli hammaddelerle fabrikamızda gerçekleştirdiğimiz titiz üretim ve bu üretimin her aşamasını kapsayan kalite kontrolleri sonucunda uzun yıllar boyunca hizmet verecek sistemleri müşterilerimize sunmaktayız.

YAKUT MAKİNA olarak öncelikli amacımız; sahip olduğumuz yüksek kalite seviyesini her zaman daha ileri taşımak ve böylelikle azami müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

ŞİRKET PROFİLİ

Genel Bakış

0 Yıllık tecrübe
0 Metre yıllık konveyör üretimi
0 Farklı ülkede çalışan sistemler